Elke dinsdag ochtend 11.00 uur hebben we bij TYR Boxing met een speciaal training: 60+ Senior Boksen. Deze unieke training is speciaal ontworpen voor senioren die fit willen blijven, hun coördinatie en balans willen verbeteren, en samen met leeftijdsgenoten willen werken aan hun gezondheid.
Waarom senior boksen?
Bij TYR Boxing begrijpen we hoe belangrijk bewegen is, zeker op latere leeftijd. Boksen biedt talloze voordelen:
✅ Blijf sterk en fit – Bouw je kracht op en verbeter je conditie.
✅ Verbeter je balans en coördinatie – Bewegingen die helpen bij dagelijkse activiteiten.
✅ Afremming van klachten – Ondersteuning bij aandoeningen zoals Parkinson.
✅ Meer dan alleen boksen – Inclusief lichte krachttraining en balansoefeningen.
En het beste van alles: we maken er samen een leuke en gezellige ochtend van! Na de training sluiten we af met een kopje koffie of thee en een praatje.
Doe mee!
Wil je ervaren hoe leuk senior boksen is? Kom dan naar onze training op dinsdag om 11:00 uur. Je bent van harte welkom om mee te doen en te ontdekken wat deze training voor jou kan betekenen. Eerste proefles is altijd gratis.
📅 Dinsdag ochtend 11:00 – 12.30 uur
Praktische informatie Senioren 60+ Boksen:
📍 Locatie: TYR Boxing, Rotterdam
🕚 Wanneer: Elke dinsdag om 11:00-12.00 uur
📞 Aanmelden: Meld je aan via onze website of stuur ons een berichtje.
🥊 Kosten incl. koffie/thee: 5 rittenkaart €80 (per training €17) 1e Proefles gratis
